http://sedmikraskanj.cz/
 
Rychlé vyhledávání

Google +
Facebook
Sdílet

Navigace: Sedmikráska -> Bylinné čaje

Bylinné čajové koncentráty

 
 • Výrobce: Serafin 
   
 • Kód produktu:186
   
 • Záruka:24 měs.
   
 • Cena:205,00 Kč
   
 •  
   
 •  
   
 
 

Vysoce kvalitní koncentrovaný bylinný čaj sestavený podle originální receptury, vyráběný unikátní metodou a určený na konkrétní problém

Čajové koncentráty nejsou sirupy. Jejich účinnost je daleko silnější než účinnost sirupů.

Při výrobě bylinných koncentrátů se několik hodin luhují byliny pomocí tlaku vodní páry tak, aby z nich byla získáno co nejvíce účinných látek. Takto získaný výluh je vlastně velmi koncentrovaný bylinný čaj, jehož použití je v dnešní uspěchané době velmi rychlé, komfortní a velmi silným účinkem. Výluh je pak konzervován pouze formou pasterizace za přidání přírodního jablečného koncentrátu.Výsledný čajový koncentrát neobsahuje přidaný cukr ani chemické konzervační látky, je tedy vhodný i pro diabetiky nebo malé děti. 
 
DOBRÝ SPÁNEK
Koncentrovaný bylinný čaj podpoující klidné usínání a dobrý spánek. Obsažené byliny mírně uvolňují a zlepšují usínání a spaní. Čajový koncentrát doporučujeme užívatpřibližně 1 hodinupřed spaním, a v případě probuzení i v noci.

IMUNITA DĚTI
je koncentrovaný bylinný čaj podporující přirozenou imunitu u dětí. Obsažené byliny podporují základní imunitu spojenou se správnu funkcí jater a střev. Snižují alergické projevy, chronické rýmy a nachlazení. Při užívání doporučujeme upravit stravu. 

KLOUBY A PÁTEŘ
je čajový koncentrát obsahující byliny působící zejména při bolestech a zánětech kloubů, artróze, artritídě, revmatických bolestech a při bolestech páteře. Byliny v něm obsažené pozitívně působí na chronické záněty nervů vedoucích z páteře, ale i na zánět trojklanného nervu. Tento koncentrát je vhodný i při svalových bolestech, bolestech Achillovy šlachy, tzv. ostruhách a nárůstcích. Tento čajový koncentrát doporučujeme užívat společně s vitamíny a minerály působícími na pohybový aparát.

PRŮDUŠKY A PLÍCE
je čajový koncentrát obsahující byliny působící zejména na dýchání a horní cesty dýchací. Podporuje průdušky a plíce, celkovou imunitu včetně alergií, celkově zklidňuje, uvolnňuje a napomáhá vykašlávání. 

STRES A VYČERPÁNÍ
je čajový koncentrát obsahující byliny působící zejména při pocitu vyčerpání vlivem stresu, ale i vlivem velké sportovní aktivity. Celkově zklidňuje ogranismus, dostává jej do rovnováhy, zvyšuje jeho energii. Nemá silné tlumící účinky, take se může užívat i při důležité duševní práci. Doporučujeme jej užívat i při stresu před jednáním či zkouškami. Je vhodný jako podpůrná léčba při chronických migrénách. Nedoporučujeme jej však užívat současně a antidepresivy a antiepileptiky. 

PŘEKYSELENÍ 
je čajový koncentrát obsahující byliny působící zejména na správnou činnost jater, žlučníku, žaludku a tenkého střeva. Je vhodný při trvalém pocitu překyselení, refluxu jícnu, šptném trávení, pro regeneraci jater, podporuje činnost žlučníkku a slinivky, zlepšuje vyprazdňování, snižuje kvasné procesy ve střevech, takže výborný podpůrný prostředek při alergiích, kvasinkových výtocích, při očistných kůrách a odkyselení organismu. Celkově zrychluje metabolismus v těle. 

 
 
Bylinné čajové koncentrátyDobrý spánek
Bylinné čajové koncentrátyImunita děti
Bylinné čajové koncentrátyKlouby a páteř
Bylinné čajové koncentrátyPrůdušky a plíce
Bylinné čajové koncentrátyPřekyselení
Bylinné čajové koncentrátyStres a vyčerpání