http://sedmikraskanj.cz/
 
Rychlé vyhledávání

Google +
Facebook
Sdílet

Navigace: Sedmikráska -> Dárkové kazety

Dárkové kazety APOTHEKE

 
 • Výrobce: APOTHEKE 
   
 • Kód produktu:99
   
 • Záruka:24 měs.
   
 • Cena:100,00 Kč
   
 •  
   
 •  
   
Hodnocení: (0%)

previousPředchozí zboží v kategorii: Dárkové kazety
nextNásledující zboží v kategorii: Dárkové kazety

Dárkové kazety APOTHEKE
Dárkové kazety APOTHEKE
Dárkové kazety APOTHEKE
Dárkové kazety APOTHEKE
 
 

Apotheke Dárková kolekce čajů 30 ks

Směs ovocných čajů aromatizovaných, porcovaných v nálevových sáčcích. Dárkové kazety čajů Apotheke jsou dárkem, který skutečně potěší každého bez rozdílu věku. Díky velkému výběru můžete snadno nabídnout svým hostům, ať si vyberou čaj dle svého gusta. Kolekce v pěkné krabičce nabízí pestrou škálu nejrůznějších zajímavých i osvědčených chutí. Kolekce vybraných prémiových ovocných čajů, vhodná třeba jako drobný dárek. Balení obsahuje 6 druhů čaje, od každého po 5 nálevových sáčcích.

Složení: AKTIVNÍ DEN, CITRON A ZÁZVOR, HORKÁ ŠVESTKA SE SKOŘICÍ, HRUŠKA A RAKYTNÍK, MALINA A JAHODA a POMERANČ A GUARANA.

Apotheke Dárková kolekce čajů BIO 30 ks

Směs ovocných čajů aromatizovaných, porcovaných v nálevových sáčcích. Potřebujete dárek? Milovníkům čaje v BIO kvalitě uděláte touto kazetou bezpochyby velkou radost. V balení najdete 30 sáčků čaje, které jsou plné vytříbených chutí. Dopřejte svým blízkým pocítit na jazyku ty nejzajímavější i osvědčené druhy čajů. Kolekce bylinných a ovocných čajů v BIO kvalitě, vhodná třeba jako drobný dárek. Balení obsahuje 6 druhů čaje, od každého po 5 nálevových sáčcích.

Složení: BIO ZÁZVOROVÝ ČAJ S CITRONEM A MÁTOU, RAKYTNÍKOVÝ ČAJ S MÁTOU A POMERANČEM, BRUSINKOVÝ OVOCNÝ ČAJ, ČERNÝ RYBÍZ S RAKYTNÍKEM, HŘEJIVÝ ZÁZVOR S RAKYTNÍKEM a POHANKOVÝ ČAJ.


Apotheke Dárková kolekce Zimní pohádka 30 ks

Směs ovocných a bylinných čajů aromatizovaných, porcovaných v nálevových sáčcích. Dárková kazeta s vybranými prémiovými čaji Apotheke, sestavená speciálně pro zimní období. Vykouzlete si příjemnou sváteční atmosféru se "Svátečním punčem", prožijte "Vánoční kouzlo" nebo se prostě jen příjemně zahřejte šálkem lahodného ovocného čaje. Kolekce vybraných prémiových čajů, jako stvořená pro zahřátí během zimních dnů. Hodí se třeba jako drobný dárek. Balení obsahuje 6 druhů čaje, od každého po 5 nálevových sáčcích.

Složení: SVÁTEČNÍ PUNČ, ZIMNÍ ČAJ S KOŘENÍM, VÁNOČNÍ KOUZLO, HORKÁ ŠVESTKA, POMERANČ A ZÁZVOR a ZÁZVOR A MED.
 

 
Dárkové kazety APOTHEKEDárková kolekce
Dárkové kazety APOTHEKEDárková kolekce bio
Dárkové kazety APOTHEKEDárková kolekce zimní