http://sedmikraskanj.cz/
 
Rychlé vyhledávání

Google +
Facebook
Sdílet

Navigace: Sedmikráska -> Potravinové doplňky a vitamíny

Křemelina - zázrak přírody

 
 • Výrobce: MineraLion 
   
 • Kód produktu:136
   
 • Záruka:24 měs.
   
 • Původní cena:375,00 Kč
   
 • Ušetříte:20,00 Kč !
   
 • Cena:355,00 Kč
   
 •  
   
Hodnocení: (0%)

previousPředchozí zboží v kategorii: Potravinové doplňky a vitamíny
nextNásledující zboží v kategorii: Potravinové doplňky a vitamíny

Křemelina - zázrak přírody
 
 

Křemelina MineraLion - vysokojakostní doplněk stravy z čisté přírody

Křemelina MineraLion je 100% přírodní produkt. Je to sypká hornina, pocházející z nalezišť sladkovodního původu té nejvyšší čistoty a kvality. Je ve formě velmi jemného prášku a nepřidávají se do ní žádná aditiva, barviva nebo ochucovadla. Skládá se pouze z minerálních látek rostlinného původu, proto je výborným doplňkem stravy pro vegetariány a vegany. Její hlavní složkou je oxid křemičitý SiO2, který je organickým zdrojem křemíku – stavebního kamene všech živých organismů. Křemelina MineraLion obsahuje kromě křemíku v menší míře i další minerály a stopové prvky. Lidé s ní mají vynikající zkušenosti nejen sami u sebe, ale také u svých domácích mazlíčků.


Mnohostranné využití křemeliny

Křemelina má široké spektrum využití a mluví se o ní stále více. Tato sypká hornina, tvořená převážně křemičitými schránkami křemičitých řas, nám může pomoci zbavit se mnoha zdravotních problémů, zlepšit stav organismu a je nápomocná i v běžném životě. Podívejme se na mnohostranné využití křemeliny trochu blíže.

Křemelina a zdraví

Jedním z nejčastějších témat dnešní doby jsou parazité. A to nejen u zvířat, ale také u člověka. Parazitů není prostý nikdo z nás a způsobují značné zdravotní problémy. Měli bychom proti nim bojovat a také nezapomínat na prevenci. Přírodním a netoxickým způsobem, jak se bez zbytečných chemikálií pročistit od parazitů, je právě křemelina, která se po celá staletí používá na pročištění tlustého střeva a jako detoxikační prostředek. Křemelina je složena z milionu křemičitých schránek, které při průchodu střevem čistí jeho vnitřní stěny, vychytá toxiny, plísně a odstraní parazity. Následně tyto střevní nečistoty, způsobující střevní problémy, napomůže lépe vyloučit. Po takovémto razantním pročištění člověk pocítí více energie, je méně nemocný a má nižší potřebu spánku. Živiny z potravy se lépe vstřebávají do těla, což při znečištěném tlustém střevě není dost dobře možné. Nemůžeme opomenout ani jeden z nejpozitivnějších častých vedlejších účinů, kterým je úbytek na váze, o čemž se s námi podělili mnozí naši zákazníci. Kromě toho, je křemelina zdrojem minerálů a stopových prvků.