Bylinné gely od bolesti

Do této kategorie patří především bylinné gely, vyráběné hlavně firmami VIRDE a AROMATICA.

Přírodní krémy a gely VIRDE pomáhají udržet funkční stav pohybového systému, díky vyváženému složení s vysokým obsahem bylin a dalších přírodních látek jsou mimořádně šetrné k organismu a zároveň masírovanou pokožku vyživují a chrání. Patří sem balzámy s konopím a Pferde balsam forte Extra.

Výrobky od firmy Aromatica jsou kostivalové emulgely, které podporují úlevu od bolavých svalů, šlach a kloubů. Tento jemně chladivý přípravek nezanechává mastný film.

Problémy s pohybovým aparátem jsou pro svoje globální rozšíření považovány za civilizační onemocnění, které úzce souvisí s nedostatkem pravidelného pohybu a často jednostranným namáháním některých tělesných partií.

Koňská mast s kolagenem forte
Koňská mast s kolagenem forte

Nabízíme ve dvou variantách – chladivá nebo hřejivá Unikátní emulzní gel s mořským kolagenem, kyselinou hyaluronovou a 25 bylinnými a rostlinnými extrakty vyrobený na zákla…

Kostivalový emulgel s jalovcem
Kostivalový emulgel s jalovcem

Přípravek na lehké gelové bázi podporuje úlevu od bolavých svalů, šlach a kloubůk uvolňujícímu ošetření po sportovních výkonechjemně chladivý přípravek, nezanechává mastný …

Kostivalový emulgel s kafrem a rozmarýnem
Kostivalový emulgel s kafrem a rozmarýnem

Přípravek na lehké chladivé gelové bázi. podporuje úlevu od bolavých svalů, šlach a kloubůideální po namáhavém sportovním výkonujemně chladivý přípravek, nezanechává mastný …

Rašelinový balzám UNICATUM Chondro
Rašelinový balzám UNICATUM Chondro

Rašelinový balzám UNICATUM Chondro byl vyvinut jako masážní přípravek po namáhavé každodenní činnosti na základě tradiční, generacemi prověřené receptury. Součástí tohoto ra…

Pferde Balsam Forte Extra Cold

Pferde balsam Forte cold je vyroben podle tradiční, generacemi prověřené receptury z bylin a rostlinných extraktů.
Pomáhá při masážích pohybového ústrojí. Má silný osvěžující účinek. 


Pferde Balsam Forte Extra Hot

Pferde balsam Forte Extra Hot je vyroben podle tradiční, generacemi prověřené receptury z bylin a rostlinných extraktů. Kombinuje uvolňující účinky silic s příznivým působením výtažků bylin, které pomáhají v péči o různé projevy degenerativních změn. Balzám postupně vyvolává prohřátí a prokrvení, čímž zvyšuje působení účinných látek.


Konopný krém

Rychlá úleva a uvolnění

Účinný krém z přírodního extraktu, který je vhodný k mazání kůže nad klouby, svaly a šlachami. Krém se snadno vstřebává, nelepí a nedráždí pokožku.


Kostivalový gel


Kostivalový gel je určen k ošetření pokožky. Některé účinné složky gelu podporují revitalizační procesy v pokožce,například po bodnutí hmyzem a zklidňují podráždění. Možno jej také použít k masážím nebo při rehabilitaci.


Varix gel Forte

Gel obsahuje aktivní složky ze sladkovodní řasy Chlorella vulgaris bohaté na proteiny a esenciální živiny. Při pravidelném používání redukuje nedokonalosti pleti způsobené viditelnými žilkami v pokožce. Listnatec pichlavý je bohatý na ruscogeniny a vhodný pro péči o pokožku s projevy žilní insuficience. Rutin podporuje krevní mikrocirkulaci.


Máte zájem o tento produkt? Neváhejte nás kontaktovat.