Naturalis

Český prodejce Naturalis nabízí ve svém sortimentu oblíbené superpotraviny, které patří mezi ty nejkvalitnější na trhu. Mají výjimečné výživové vlastnosti a mohou se pyšnit výbornou vstřebatelností.

Neustále se rozvíjející mladá firma nabízí kvalitní doplňky stravy za přijatelné ceny.

Výrobky jsou jedinečným doplňkem stravy ve formě prášku, který snadno rozmícháte ve vodě nebo smoothie.

Ashwagandha 

“Indický ženšen” je skvělý antioxidant a adaptagen. Zlepšuje funkci oběhového, dýchacího i reprodukčního systému a podporuje duševní kondici.

Paleta příznivých účinků ashwagandhy na lidský organismus je poměrně široká. Posiluje duševní zdraví – pomáhá zbavovat pocitů stresu a únavy. Zlepšuje koncentraci u pracujících i starších lidí. Jde o výborný antioxidant, dodává potřebnou energii a zároveň působí jako adaptogen. Ashwagandha je od pradávna používána při tradičních relaxačních obřadech. Její vliv na srdce, kůži či dýchací systém je nepopiratelný. Díky pozitivnímu účinku na pohlavní orgrány též ashwagandhu tradiční východní léčitelé používali ke zvýšení pravděpodobnosti otěhotnění. Ashwagandha je též velmi častou a oblíbenou surovinou při výrobě speciálních zdravotních funkčních směsí.


Energie & Paměť

Směs „Energie & Paměť“ je unikátní kombinace přírodních kořenů a bylin, které mají výjimečné vlastnosti na zvýšení energie a zlepšení paměti. Jde o čistý produkt bez přidaných látek.

Paleta příznivých účinků speciální směsi „Energie & Paměť“ na lidský organismus je poměrně široká. Díky unikátnímu poměru superpotravin guarany, ashwagandy a ginsengu odstraňuje únavu, zvyšuje duševní výkonnost, napomáhá normálnímu trávení, tonizaci těla i mysli či posiluje imunitní systém. Pro své výtečné vlastnosti je též hojně využívána i těmi, kteří mají fyzicky či psychicky náročné povolání či volnočasové aktivity.


Funkční směs vitamin C

Obsahuje komplex superpotravin, které jsou bohatým zdrojem různých vitaminů či minerálních látek. V jeho složení najdete kromě macy taky baobab, acerolu nebo camu camu.

Zralé plody aceroly obsahují vysoký podíl vitaminu C a najdete v nich také biokomplex a látky chránící buňky těla před působením oxidačního stresu. Bohatým zdrojem vitaminu C je také baobab, v němž se dále nachází řada minerálů, např. vápník, hořčík nebo draslík a také množství vlákniny. Camu camu také obsahuje velké množství vitaminu C, ale i aminokyselin nebo flavonoidů. Maca je pak známá tím, že příznivě ovlivňuje fyzickou i psychickou vitalitu.


Green Detox

Směs „Gren Detox” je jedinečná kombinace novodobých i ájurvédských plodin, které vynikají výbornými detoxikačními účinky, zvyšují přirozenou obranyschopnost, posilují imunitní systém, dodávají energii a napomáhají normální funkci jater a trávení.

Účinky speciální směsi „Green Detox“ na lidské zdraví jsou opravdu působivé. Jedinečná kombinace moringy, mladého ječmene, chlorelly a triphaly zaručuje hloubkové detoxikační účinky nejen v při krátkodobých (např. jarních) kůrách. Kromě efektivní detoxikace organismu též pomáhá k dosažení normální funkce trávení a jater. Pravidelná konzumace funkční směsi „Green Detox“ Vám též dodá dostatek energie a zároveň posílí imunitní systém.


Chaga extrakt

Čaga neboli rezavec šikmý je dřevokaznou houbou typu choroše, která roste na kmenech bříz v čisté sibiřské přírodě a uchovává si vysoký obsah prospěšných látek, pro které se v oblasti Ruska používala a stále používá pro podpoření tělesné odolnosti. Čaga je zdrojem organických kyselin a látek, napomáhajících buňkám bojovat s projevy oxidačního stresu.

V Rusku se používá pro udržení organismu v kondici. Obsahuje látky, které se podílí na ochraně buněk před oxidačním stresem. Je prospěšným zdrojem vitaminů, konkrétně vitaminu K, vitaminu D a vitaminů skupiny B. Vitamín K se podílí na optimální krevní srážlivosti, na udržení kostní a chrupavkové odolnosti. Vitamin D přispívá k normálním funkcím imunitního systému, napomáhá vstřebávání fosforu a vápníku v těle, hraje roli při vývinu kostí v období růstu u dětí. Vitaminy skupiny B se starají o zachování normálních nervových funkcí, jsou prospěšné pro pokožku, vlasy a nehty.


Moringa

Moringa Naturalis obsahuje kvalitní rozemleté listy této superpotraviny. Je bohatá na řadu vitaminů, minerálních látek a bílkovinu. Jemně mletý prášek z listů má překvapivě sladkou chuť, a bude tak vhodnou přísadou do obilninových kaší, pudinků nebo třeba ovocných smoothie.

Listy moringy, rostoucí především na úpatí Himalájí, jsou bohaté na vitamin C, látky chránící organismus před vlivy oxidačního stresu, betakaroten, vápník, draslík, ale i železo a rostlinnou bílkovinu. Díky vysokému podílu bílkoviny je moringa navíc skvělým doplňkem stravy pro všechny vegetariány a vegany.


MSM 

MSM (100 % krystalizovaný methyl sulfonyl methan) je doplněk stravy vyhledávaný aktivními jedinci.

MSM ocení zejména sportovci, těžce pracující či senioři jako doplněk své běžné stravy či klasických superpotravin.

Konzumujte 1 zarovnanou čajovou lžičku (cca 1 g) 2x denně. Rozmíchejte ve vodě, ovocném koktejlu, jogurtu či smoothie, přidejte do cereálií, ovesných, krupicových či rýžových kaší. Pro maximální efekt konzumujte spolu s vitaminem C (my doporučujeme acerolu). Přidejte MSM do domácí tlačenky či sulcu a zesilte účinek přírodního kolagenu.


Plodnost & Potence BIO

Směs „Plodnost & Potence“ je speciální směs kořenů a bylin z tradiční čínské a peruánské medicíny v práškové formě. Pozitivně působí na mužské i ženské reprodukční orgány.

Je unikátní kombinace nejkvalitnějších kořenů a bylin, které má východní i západní medicína k dispozici. Mimořádně účinný pro zvýšení plodnosti a potence. Paleta příznivých účinků speciální směsi na lidský organismus je velice široká.  Obsahuje plodiny tradiční čínské medicíny jako je maca, shatavari, tribulus a ashwagandha v unikátním poměru. Tento komplex živin zaručuje pozitivní vliv na ženský a mužský pohlavní reprodukční systém, (před) menstruační cyklus, sexualitu, potenci, vytrvalost, vitalitu či plodnost.

Podpora imunity

Funkční směs Podpora imunity obsahuje směs hub, jejichž užívání má dlouhodobou tradici v Asii. Konkrétně to jsou reishi, chaga, hericium a cordyceps.

Tyto houby jsou oblíbené nejen na východě, ale získávají si stále větší popularitu také u nás. Vynikají celou řadou pozitivních účinků na lidský organismus. Právě obsažená reishi podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, a kromě toho napomáhá normální činnosti oběhové soustavy a přispívá k harmonizaci cholesterolu v krvi.


Reishi extrakt

Reishi Naturalis je díky vysokému obsahu polysacharidů, triterpenoidů a proteinů mimořádně účinná a kvalitní. Extrakt z reishi Naturalis je navíc šetrně získán, takže výsledný prášek obsahuje 50 % polysacharidů. Lesklokorka lesklá je výborným zdrojem vitaminů řady B, minerálů (selen, železo, germánium), aminokyselin a látek, chránících buňky před projevy oxidačního stresu. Dále v ní najdeme kvalitní polysacharidy.

Vitaminy skupiny B se starají o zachování normálních nervových funkcí. Spolu se selenem jsou prospěšné pro pokožku, vlasy a nehty. Selen napomáhá normální funkci imunitního systému, štítné žlázy, kardiovaskulárního systému a mozku. Přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Pozitivně ovlivňuje mužskou plodnost a zachovává normální prostatické funkce. Železo napomáhá k udržení normálních funkcí energetického metabolismu, podporuje tvorbu červených krvinek a hemoglobinu. Podílí se na přenosu kyslíku v těle, udržuje optimální obranyschopnost organismu a tělesnou energii, podílí se na procesu dělení buněk. Germánium udržuje v kondici imunitní systém.


Rhodiola

Podpořte svůj organismus, zmírněte pocity stresu, zvyšte psychické zdraví a dejte pohov střevům i srdci. Kořen rhodioly pomáhá v kardiovaskulární oblasti i v zažívání.

Rhodiola obsahuje velké množství organických kyselin, tříslovin a silic, které povzbuzují a urychlují regeneraci střevního traktu. Extrakt z rhodioly se odedávna používá ke zlepšení srdeční činnosti či k posílení duševního i kognitivního zdraví. Rhodiola jako vynikající antioxidant zlepšuje krevní oběh či zvyšuje kondici. 


Tribulus 

Účinek rostliny tribulus terrestris na mužské pohlavní orgány znali už v dávné Mezopotámii. Tradiční asijské medicíny doporučují tribulus na problémy s močovou soustavou, při zvýšení svalové aktivity a při pohlavních problémech.

Tribulus je po staletí známý a vyhledávaný přírodní zdroj fytosterolů, látek povzbuzujících mužské pohlavní orgány.

Pomáhá předcházet problémům s močením i ostatním neduhům způsobeným špatnou močovou soustavou.

Sportovci jej oceňují jako prostředek k normální činnosti svalů.


Triphala

Složení triphaly obsahuje 3 tradiční indická ovoce, která byla v újurvédské medicině používána od pradávna. Pohodlná konzumace přírodního prášku je zejména v nápojích a pokrmech.

Triphala je tradiční ájurvédská směs složena ze 3 druhů ovoce – amalaki, haritaki, bibhitaki. Tato kombinace byla tak populární, že se začala běžné míchat a nabízet koncovým spotřebitelům. Triphala je ideální do kaší, smoothie, salátů či dalších pokrmů. Často se využívá jako přísada do kvalitních čajů.


Zdravé zažívání

Směs „Zdravé zažívání” je unikátní kombinace novodobých i ájurvédských plodin (medicinální houba, sladkovodní řasa, vzácné kořeny), které příznivě působí na střevní trakt, detoxikují organismus a napomáhají normální činnosti jater.

Účinky směsi na lidské zdraví jsou velmi působivé. Speciální kombinace yuccy, yaconu, cordycepsu a chlorelly je doslova kartáč na Vaše střeva. Kromě efektivní detoxikace organismu též pomáhá k dosažení normální funkce střevního traktu, mikrobiální rovnováze, k pročištění a k normální činnosti Vašich jater.


Máte zájem o tento produkt? Neváhejte nás kontaktovat.