Přírodní kapsle Serafin

Bylinné kapsle s přírodním složením pro řešení řady vašich obtíží. Obsahují byliny a houby, které prošly náročnými testy (mikrobiologické testy, dále testy na přítomnost těžkých kovů, pesticidů, na radioaktivitu).

Podařilo se v nich spojit úžasnou sílu léčivých bylin, léčivých hub a také minerálů a vitamínů. Mají vysokou vstřebatelnost a tím vysokou účinnost. Kapsle jsou celulózové, tedy rostlinného původu a jsou vhodné i pro vegetriány. Silný výluh, který obsahuje koncentrovaný komple účiných látek obsažených v rostlině či houbě, jespeciální techologií vysušen na prášek. Koncentráty tedy obsahují daleko více účinných látek ne namletá sušená bylina nebo houba.

Aloe C+

Obsahující čistý koncentrát z rostliny Aloe Vera topického „superovoce“ Camu camu. Tato kombinace napomáhá velmi účinně správné funkci našeho imunitnho systému, zlepšuje stav sliznic , trávicího traktu, cekový stav kůže, udržuje správnou hladinu cukru v krvi, podporuje detoxikaci a vyprazdňování. Je účinná při alergiích a kožních potížích.

Ovoce camu camu, s nejvyšším podílem vitamínu „C“ v ovoci, mimo jiné podporuje imunutu, kvalitu cév a srdce, snižuje pocit únavy a vyčerpání, zlepšuje výkon. Směs je vhodná pro všechny věkové kategorie.


Digestiv

Snižuje trávicí potíže spojené s refluxem jícnu, při nadýmání, pálení žáhy a plynatosti, napomáhá při úpravě stolice, zrychluje metabolsmus, podporuje játra  a žlučník.


Femina happy

Má speciální složení, které zlepšuje funkce ženských pohlavních orgánů, upravuje menstruační cyklus, podporuje otěhotnění, snižuje příznaky klimakteria. Obsažené byliny napomáhají s úpravou hladiny estrogenu a progesteronu, podporují libido a napomáhají k celkové životní pohodě žen. 


Femina happy 45+

Se speciálním složením, které napomáhá ke klidnému zvládnutí období klimakteria. Podporuje psychiku, zlepšují spánek, snižuje pocity horka a návaly. Kapsle jsou vhodné i jako prevence proti rychlému stárnutí u žen a jeho projevům jako je osteoporóza, povislá kůže či vaginální suchost.


Femina natur

Podporují normální funkce ženských pohlavních orgánů, působí při zánětech a cystách, děložních myomech a polypech, také při kvasinkových infekcích.


Hořčík + B6


Základní, dobře vstřebatelný minerál vyráběný pod ochrannou známkou Serafin. Vhodný při únavě, vyčerpání, na svaly, klouby a kosti.

Hořčík – přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, normálnímu metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, svalů, normálnímu stavu kostí a zubů, k normální psychické činnosti.

Vitamín  B6 – přispívá k normální činnosti nervové soustavy a metabolismu homocysteinu. Snižuje míru vyčerpání, přispívá k normální psychice a funkci imunitního systému


Kelp

Zlešuje celkový metabolismus a podporuje hubnutí. Působí na kvalitu kostí, kloubů, vlasů, nehtů a kůže. 

Obsahuje přírodní jód, zvyšuje pocit sytosti, upravuje trávení, normální činnost střevního traktu, zlepšuje hormonální systém a energetický metabolismus.


Klouby

Podporuje regeneraci kloubů a kloubních chrupavek u artrózy a jiných poškození kloubů. Snižuje záněty a otoky, odporuje růst kostí , nehtů a působí pozitivně při osteoporóze, snižuje potíže s páteří. 


Kotvičník

Díky svému složení působí na plodnost, podporu pohlavního a močového ústrojí, energii,  imunitu a svaly. Podílí se na celkovém prokrvení organismu, jeho očistě a také na svalovou skladbu těla, psychiku.

Napomáhá dozrávání pohlavních buněk u mužů, k lepší erekci, pozitivně působí na stav prostaty, odstraňuje únavu, podporuje sportovní výkon.


Odkyselení

Neutralizují překyselené prostředí v oblasti trávicího traktu a dodávají tělu zásadité minerály.

Obsažené minerály vitamíny B podporují dobrou kvalitu svalů, kostí, cév, působí při zvýšené hladině cholesterolu v krvi, únavě, stresu a trávicích potížích. 


Ochránce

Podporuje celkovou funkci imunitního systému, je velmi účinný při bakteriálních a virových infekcích.Podporuje léčbu zánětů močového měchýře, ledvin, prostaty a ženských pohlavních orgánů.


Paravit

Obsahují unikátní směs medicinálních hub a bylin. Obsažené houby velmi účinně působí na podporu funkcí imunitního systému a celkovou detoxikaci. Extrakt z hřebíčkovce pročistí vaše tělo od „nežádoucích obyvatel“, působí celkově antisepticky a podporuje funkce trávicího traktu.

Silné očistné účinky vykazuje i bedrník anýz. V době, kdy všechna media upozorňuji na možná rizika vyplývající z  výskytu bakterií rezistentních na antibiotika, je toto preparát prví volby.


Pohoda

Snižuje negativní vliv stresu na organizmus, podporuje tvorbu serotoninu a dopaminu v mozku, uvolňuje stres a pocity vyčerpání. Podporuje regulaci hormonální aktivity v těle, zlepšuje a prohlubuje spánek.


Pylergen

Podporuje přirozené funkce imunitního systému, působí proti chronické rýmě, zánětům čelních dutin, chronickým zánětům horních cest dýchacích. Snižuje projevy ekzému a lupenky. 


Štítná žláza

Poslední výzkumy v oblasti mycoterapie zjistily, že medicinální houby velmi dobře fungují na nemoci štítné žlázy a zároveň jsou dobře snášeny i s kombinací hormonů na štítnou žlázu.

Tato unikátní kombinace s přídavkem mořské řasy dokáže skvělé věci, jsou vhodné při následujících onemocněních štítné žlázy:  Snížená funkce, uzlíky na štítné žláze, autoimunitní zánět, Hashimotova thyreoiditida.


Vilcacora 

Podporuje imunitní systém a snižuje zánětlivé reakce organismu. Napomáhá vstřebávání cyst, myomů a jiných novotvarů. Odbourává z těla těžké kovy a toxické látky.


Vlasy

Podporuje růst vlasů, jejich pevnost a kvalitu. Snižuje negativní vliv stresu na organizmus. Přispívá k udržení normálního stavu kostí, vlasů a nehtů, pokožky, zraku i imunitního systému.


Máte zájem o tento produkt? Neváhejte nás kontaktovat.