Směsi z pupenů

Speciální bylinné směsi z pupenů rostlin – gemmoterapie. Směsi jsou určené k přímému řešení konkrétních zdravotních obtíží. Vyrábí z čerstvých pupenů, poupat a mladých výhonků sbíraných a pěstovaných v ekologicky čistých oblastech.

Bylinné směsi z pupenů rostlin jsou velmi účinný potravinový doplněk, který řeší konkrétní potíže klienta.

Gemmoterapeutika – tinktury z pupenů obsahují velké množství aktivně účinných látek obsažených v zárodečných buňkách – pupenech rostlin. Pupeny rostlin v sobě obsahují informaci o celé rostlině – o květu, listu, kořeni, kůře. Dále obsahují velké množství dobře vstřebatelných vitamínů, minerálů, stopových prvků.

Tinktura Anticukr
Tinktura Anticukr

Speciální bylinná směs z pupenů rostlin. Příznivě ovlivňuje hladinu cukru v krvi u cukrovky II. typu, chrání oční pozadí, cévy a ledviny. Složení:

Tinktura Antistres
Tinktura Antistres

Speciální bylinná směs z pupenů rostlin. Příznivě působí na psychiku. Uvolňuje psychické napětí, mírně dodává energii, tlumí trávicí potíže spojené se stresem. Složení…

Tinktura Čistící
Tinktura Čistící

Speciální bylinná směs z pupenů rostlin. Pozitivně působí při očistách organismu. Čistí krev, játra a střeva. Složení:

Tinktura Imunita
Tinktura Imunita

Speciální bylinná směs z pupenů rostlin. Posiluje imunitní systém, zlepšuje doléčování po těžkých nemocech, působí preventivně proti sezónním virózám.  Složení:

Tinktura Klimakter
Tinktura Klimakter

Speciální bylinná směs z pupenů rostlin. Příznivě působí u žen v době přechodu. Snižuje návaly, působí preventivně proti osteoporóze.  Složení:

Tinktura Klouby
Tinktura Klouby

Speciální bylinná směs z pupenů rostlin. Příznivě ovlivňuje kvalitu kloubů a šlach. Zmírňuje výskyt artrózy, osteoporózy a jiných kloubních obtíží. Snižuje záněty v oblasti …

Tinktura Ledviny a močový měchýř
Tinktura Ledviny a močový měchýř

Speciální bylinná směs z pupenů rostlin. Příznivě ovlivňuje funkci ledvin a močového měchýře. Zmírňuje záněty, rozpouští kaménky a vyplavuje písek. Složení:

Tinktura Průdušky a nachlazení
Tinktura Průdušky a nachlazení

Speciální bylinná směs z pupenů rostlin. Příznivě působí na snižování teploty, podporuje vykašlávání, působí pozitivně při léčbě rýmy, zánětů čelních dutin a jiných v…

Tinktura Trávicí směs
Tinktura Trávicí směs

Speciální bylinná směs z pupenů rostlin. Zlepšuje trávení, zmírňuje nadýmání, říhání, pálení žáhy, zácpu. Snižuje riziko vzniku žlučníkových obtíží.  Složení:

Tinktura Žíly a lymfa
Tinktura Žíly a lymfa

Speciální bylinná směs z pupenů rostlin. Příznivě ovlivňuje stav žilního a lymfatického aparátu. Snižuje výskyt křečových žil, otoků, zánětů žil, bércových vředů, praska…