Čajové koncentráty

Bylinné čajové koncentráty jsou koncentrované bylinné čaje, jejichž použití v dnešní uspěchané době je velmi rychlé a komfortní, a účinek velmi silný. Jedná se o unikátní výrobek, který vyrábí pouze společnost SERAFIN pod svým ochranným patentem.

Dobrý spánek

Koncentrovaný bylinný čaj  podporující klidné usínání a dobrý spánek. Obsažené byliny mírně uvolňují a zlepšuj usínání a spánek.

Užívá se 1 hodinu před spaním nebo v průběhu noci.


Imunita děti

Koncentrovaný bylinný čaj podporující přirozenou imunitu u dětí, spojenou se správnou funkcí jater a střev.

Snižují alergické projevy, chronické rýmy a nachlazení. 


Klouby a páteř

Je čajový koncentrát obsahující byliny působící zejména při bolestech a zánětech kloubů, artróze, artritidě, revmatických bolestech, při bolestech páteře. Byliny v něm obsažené pozitivně působí na chronické záněty nervů vedoucích z páteře, ale i na zánět trojklaného nervu.

Tento koncentrát je vhodný i při svalových bolestech, bolestech Achillovy šlachy, tzv. ostruhách a nárůst cích. Tento čajový koncentrát doporučujeme užívat společně s vitamíny a minerály působícími na pohybový aparát. 


Průdušky a plíce

Čajový koncentrát obsahující byliny působící zejména na dýchání a horní cesty dýchací.

Podporuje průdušky a plíce, celkovou imunitu včetně alergií, celkově zklidňuje, uvolňuje a pomáhá vykašlávání.


Překyselení

Je čajový koncentrát obsahující byliny působící zejména na správnou funkci jater, žlučníku, žaludku a tenkého střeva.

Je vhodný při trvalém pocitu překyselení, refluxu jícnu, špatném trávení, pro regeneraci jater, podporuje činnost žlučníku a slinivky, zlepšuje vyprazdňování, snižuje kvasné procesy ve střevech, takže je to výborný podpůrný prostředek při alergiích, kvasinkových výtocích, při očistných kůrách a odkyselení organismu. Celkově zrychluje metabolismus v těle.

 


Stres a vyčerpání

Je čajový koncentrát obsahující byliny působící zejména při pocitu vyčerpání vlivem stresu, ale i vlivem velké sportovní aktivity. Celkově zklidňuje organizmus, dostává jej do rovnováhy, zvyšuje jeho energii. Nemá silné tlumící účinky, takže se může užívat i při důležité duševní práci. 

Doporučujeme jej užívat i při stresu před jednáním nebo před zkouškami. Je vhodný jako podpůrná léčba při chronických migrénách, naopak nedoporučuje jej užívat současně s antidepresivy a antiepileptiky.


Serafínkův Dětský sirup

Exkluzivní přípravek s vysokou účinností určený na podporu dětského imunitního systémudýchacího traktu a přirozených funkcí těla prostřednictvím velmi účinných bylin a látek z přírodních hub.  DÁREK – DĚTSKÉ TETOVÁNÍ uvnitř balení.

Lahodná chuť přidaného jablečného koncentrátu dělá ze Serafínkova sirupu přípravek, který dětem chutná.


IMUNOfungin BIO
IMUNOfungin BIO

Speciální extra silný koncentrát s obsahem Čagy sibiřské v BIO kvalitě. Unikátní kombinace medicinální houby a bylin přináší neobvyklé účinky zejména v oblasti podpory funkce imunitního a trávicího systému.

 


Máte zájem o tento produkt? Neváhejte nás kontaktovat.